OQ1771800300G
MFR.Part #
OQ1771800300G
JLCPCB Part #
C6622574
Description
-40℃~+115℃ 1 17 17P 1x17P 20A 300V 5mm Board Side/Socket - Closed Gray Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS