OQ1854010300G
MFR.Part #
OQ1854010300G
JLCPCB Part #
C5703023
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+115℃ 1 18 18P 1x18P 20A 300V 5.08mm Black Board Side/Socket - Closed Through Hole Plugin,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS