KE4852530000G
MFR.Part #
KE4852530000G
JLCPCB Part #
C5660791
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-40℃~+115℃ 12A 2 24 2x24P 300V 48P 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Screw Screw Connection (M2.5) Through Hole 插件,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS