OQ1612810300G
MFR.Part #
OQ1612810300G
JLCPCB Part #
C7016286
Description
-40℃~+115℃ 1 10.5A 16 16P 1x16P 3.5mm 300V Board Side/Socket - Closed Gray Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS