OQ1471510300G
MFR.Part #
OQ1471510300G
JLCPCB Part #
C6248854
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 14 14P 1x14P 20A 300V 5mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS