OQ1271510300G
MFR.Part #
OQ1271510300G
JLCPCB Part #
C5839091
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 12 12P 1x12P 20A 300V 5mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS