OQ12B1500000G
MFR.Part #
OQ12B1500000G
JLCPCB Part #
C6134717
Description
-40℃~+115℃ 1 12 12P 150V 1x12P 2.5mm 4A Board Side/Socket - Closed Green Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block