OQ0954010300G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
OQ0954010300G
JLCPCB Part #
C6134640
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 1x9P 20A 300V 5.08mm 9 9P Black Board Side/Socket - Closed Hinged (Snap On) Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS