OQ0912000300G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
OQ0912000300G
JLCPCB Part #
C5702806
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 10.5A 1x9P 3.5mm 300V 9 9P Black Board Side/Socket - Closed Hinged (Snap On) Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS