OQ1912000300G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
OQ1912000300G
JLCPCB Part #
C6622592
Package
Plugin,P=3.5mm
Description
-40℃~+115℃ 1 10.5A 19 19P 1x19P 3.5mm 300V Black Board Side/Socket - Closed Through Hole Plugin,P=3.5mm Pluggable System Terminal Block ROHS