OQ0771010300G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
OQ0771010300G
JLCPCB Part #
C7249897
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 1x7P 20A 300V 5mm 7 7P Black Board Side/Socket - Closed Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS