OQ0612810300G
MFR.Part #
OQ0612810300G
JLCPCB Part #
C7016828
Description
-40℃~+115℃ 1 10.5A 1x6P 3.5mm 300V 6 6P Board Side/Socket - Closed Gray Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS