OQ0612000300G
MFR.Part #
OQ0612000300G
JLCPCB Part #
C6622284
Description
-40℃~+115℃ 1 10.5A 1x6P 3.5mm 300V 6 6P Black Board Side/Socket - Closed Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS