OQ0554800300G
MFR.Part #
OQ0554800300G
JLCPCB Part #
C5702746
Description
-40℃~+115℃ 1 1x5P 20A 300V 5 5.08mm 5P Board Side/Socket - Closed Gray Hinged (Snap On) Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS