OQ0654800300G
MFR.Part #
OQ0654800300G
JLCPCB Part #
C6134600
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 1 1x6P 20A 300V 5.08mm 6 6P Board Side/Socket - Closed Gray Hinged (Snap On) Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS