OQ0554010300G
MFR.Part #
OQ0554010300G
JLCPCB Part #
C6134578
Description
-40℃~+115℃ 1 1x5P 20A 300V 5 5.08mm 5P Black Board Side/Socket - Closed Through Hole Plugin Pluggable System Terminal Block ROHS