KY2101530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
KY2101530000G
JLCPCB Part #
C6974101
Package
Plugin,P=5mm
Description
1 15A 21 300V 5mm Green Through Hole 插件,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS