KY2301530000G
MFR.Part #
KY2301530000G
JLCPCB Part #
C5745329
Package
Plugin,P=5mm
Description
1 15A 23 23P 300V 5mm Green Through Hole Plugin,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS