KE0852530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
KE0852530000G
JLCPCB Part #
C7212200
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 12A 2 2x4P 300V 4 5.08mm 8P Green Screw Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS