KE3051530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
KE3051530000G
JLCPCB Part #
C6579345
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 12A 15 2 2x15P 300V 30P 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS