KE3651530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
KE3651530000G
JLCPCB Part #
C7292375
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 12A 18 2 2x18P 300V 36P 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS