KE0473530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
KE0473530000G
JLCPCB Part #
C7292309
Package
Plugin
Description
-40℃~+115℃ 12A 2 2 2x2P 300V 4P 5mm Green Hinged (Snap On) Through Hole 插件 Pluggable System Terminal Block ROHS