KE4073530000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
KE4073530000G
JLCPCB Part #
C5779802
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+115℃ 12A 2 20 2x20P 300V 40P 5mm Board Side/Socket - Closed Green Through Hole 插件,P=5mm Pluggable System Terminal Block ROHS