HW0630020000G
MFR.Part #
HW0630020000G
JLCPCB Part #
C7206569
Package
P=3.81mm
Description
-40℃~+115℃ 1 14~28 1x6P 3.81mm 300V 6 6P 8A Black Male Plug Screw P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS