HA1451500000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
HA1451500000G
JLCPCB Part #
C6955417
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
1 14 14P 150V 2.54mm 2A Green Through Hole 插件,P=2.54mm Spring Clamp System Terminal Block ROHS