AM2C10PCLA22000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
AM2C10PCLA22000G
JLCPCB Part #
C7072022
Package
SOCKETABLE
Description
-25℃~+50℃ 10A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 20ms 20ms 220V 28V@DC、277V@AC AgNi SOCKETABLE Power Relays ROHS