AL4C10PCLA22000G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
AL4C10PCLA22000G
JLCPCB Part #
C6500288
Package
SOCKETABLE
Description
-25℃~+50℃ 10A 20ms 20ms 220V 28V@DC、277V@AC 4 Form C: 4C (4PDT-CO) AgSnO2 SOCKETABLE Power Relays ROHS