AM2C05PCLD02400G
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
AM2C05PCLD02400G
JLCPCB Part #
C6120797
Package
SOCKETABLE
Description
-25℃~+50℃ 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 20ms 20ms 24V 28V@DC、277V@AC 5A AgNi SOCKETABLE Power Relays ROHS