R15-2013-23-1110
Extended
Manufacturer
Altech
MFR.Part #
R15-2013-23-1110
JLCPCB Part #
C6749240
Package
SOCKETABLE
Description
-40℃~+70℃ 10A 110V 18ms 3 Form C: 3C (3P2T-CO) 440V@AC 7ms AgNi SOCKETABLE Power Relays ROHS