AL4C10SCLD02400G
MFR.Part #
AL4C10SCLD02400G
JLCPCB Part #
C6119732
Description
-25℃~+50℃ 10A 20ms 20ms 24V 28V@DC、277V@AC 4 Form C: 4C (4PDT-CO) AgSnO2 SOCKETABLE Power Relays ROHS