10159560-A00221RLF
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
10159560-A00221RLF
JLCPCB Part #
C5420055
Package
SMD
Description
-40℃~+125℃ 1 10 100V 10P 1x10P 20A 2mm Copper alloy Gold Surface Mount,Vertical UL94V-0 SMD Wire To Board Connector ROHS