10159561-A00221RLF
Extended
Manufacturer
Amphenol ICC
MFR.Part #
10159561-A00221RLF
JLCPCB Part #
C3323179
Package
P=2mm
Description
-40℃~+125℃ 1 100V 10P 20A 2mm 3.7mm Copper alloy Gold Square Hole P=2mm Female Headers ROHS