SH150C-3.00-77
MFR.Part #
SH150C-3.00-77
JLCPCB Part #
C17362801
Package
Plugin,21x11.4mm
Description
3A 77uH 80mΩ ±20% 插件,21x11.4mm Power Inductors ROHS