SH150C-1.5-250
Extended
Manufacturer
Amgis, LLC
MFR.Part #
SH150C-1.5-250
JLCPCB Part #
C17590205
Package
Plugin,21x11.4mm
Description
1.5A 230mΩ 250uH ±20% 插件,21x11.4mm Power Inductors ROHS