LCP5-3.00-22
Extended
Manufacturer
Amgis, LLC
MFR.Part #
LCP5-3.00-22
JLCPCB Part #
C5781631
Package
SMD,12x12mm
Description
22uH 38mΩ 3A ±15% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS