RUC-2022-26-5120
Extended
Manufacturer
Altech
MFR.Part #
RUC-2022-26-5120
JLCPCB Part #
C6207814
Package
SOCKETABLE
Description
-40℃~+70℃ 120V 15ms 16A 20ms 440V@AC AgNi Two sets normally open: 2A (DPST - normally open) SOCKETABLE Power Relays ROHS