RSR30-D12-D1-24-010-1
Extended
Manufacturer
Altech
MFR.Part #
RSR30-D12-D1-24-010-1
JLCPCB Part #
C7064822
Package
SIP-4
Description
1 Form A (SPST-NO) 10mA 7V~20V SIP-4 Solid State Relays (Triac Output) ROHS