RSR30-D05-D1-24-010-1
Extended
Manufacturer
Altech
MFR.Part #
RSR30-D05-D1-24-010-1
JLCPCB Part #
C6288156
Package
SIP-4
Description
1 Form A (SPST-NO) 12mA 3V~10V SIP-4 Solid State Relays (Triac Output) ROHS