KUP-14D11-24
MFR.Part #
KUP-14D11-24
JLCPCB Part #
C5780372
Package
SOCKETABLE
Description
-45℃~+70℃ 10ms 15ms 240V@AC 24V 3 Form C: 3C (3P2T-CO) 5A Silver SOCKETABLE Power Relays