R15-2013-23-5110-WTL
Extended
Manufacturer
Altech
MFR.Part #
R15-2013-23-5110-WTL
JLCPCB Part #
C6636585
Package
SOCKETABLE
Description
-40℃~+55℃ 10A 10ms 110V 12ms 3 Form C: 3C (3P2T-CO) 440V@AC AgNi SOCKETABLE Power Relays ROHS