RM85-2011-35-5230
MFR.Part #
RM85-2011-35-5230
JLCPCB Part #
C6654141
Description
-40℃~+70℃ 16A 230V 3ms 440V@AC 7ms AgNi One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Plugin Power Relays ROHS