PT270110
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
PT270110
JLCPCB Part #
C6256313
Package
SOCKETABLE
Description
-40℃~+70℃ 10ms 110V 12A 15ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 400V@AC AgNi SOCKETABLE Power Relays ROHS