AOZ8S325BDS-40
Extended
Manufacturer
Alpha & Omega Semicon
MFR.Part #
AOZ8S325BDS-40
JLCPCB Part #
C20266673
Package
DFN-2(0.6x1)
Description
-40℃~+125℃ 0.35pF 1 1A@8/20us 1nA 40V 46V 58V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DFN-2(0.6x1) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS