AOWF12N50
Extended
Manufacturer
Alpha & Omega Semicon
MFR.Part #
AOWF12N50
JLCPCB Part #
C6125514
Package
TO-262F
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.633nF@25V 12A 28W 37nC@10V 4.5V 500V 520mΩ@10V TO-262F MOSFETs ROHS