AOW360A70
MFR.Part #
AOW360A70
JLCPCB Part #
C5553840
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 1.36nF 12A 156W 22.5nC@10V 360mΩ@10V 4V 700V TO-262 MOSFETs ROHS