AOTF12N65
MFR.Part #
AOTF12N65
JLCPCB Part #
C454181
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 12A 18pF 2.15nF 278W 4.5V 48nC@10V 650V 720mΩ@10V TO-220F-3 MOSFETs ROHS