AOT600A70L
MFR.Part #
AOT600A70L
JLCPCB Part #
C3280422
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 104W 15.5nC@10V 3.5V 600mΩ@10V 700V 8.5A 870pF TO-220 MOSFETs ROHS