AS6C6264-55SCN
MFR.Part #
AS6C6264-55SCN
JLCPCB Part #
C1351073
Package
SOP-28-8.6mm
Description
0℃~+70℃ 10uA 2.7V~5.5V 45mA 55ns 64Kbit SOP-28-8.6mm SRAM ROHS