AMEL6-3.3SVZ
MFR.Part #
AMEL6-3.3SVZ
JLCPCB Part #
C6124716
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.25A 3.3V 4.1W 70% 85VAC~264VAC DIP,50.8x25.4mm AC-DC Power Modules ROHS