AM10E-4809SZ
MFR.Part #
AM10E-4809SZ
JLCPCB Part #
C6120297
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 1.111A 1.5kV 10W 36V~72V 84% 9V DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS